Reklamačný poriadok

 • Dorazila Vám zásielka poškodená?Aj keď  sa snažíme všetky zásielky správne baliť, používáť výplne a investovať do nákupu nových krabíc a obalového materiálu, tak sa môže stať, že je zásielka poškodená a nedorazí v poriadku.Reklamácia zásielky GLSPri prevzatí zkontrolujte neporušenosť obalu. Prevzatím zásielky potvrdzujete, že ste zásielku prevzali bez zjavných závad. Pokiaľ je obal poškodený, povedzte to priamo doručovatelovi a zapíšte zápis o škode. Najjednoduchšie riešenie reklamácie. Zásielka nám bude ihneď vrátená a zaslána nová.Pokiaľ zistíte, že je obsah zásielky poškodený až po jeho prevzatí a rozbalení, informujte nás ako odosielateľ. Uveďte číslo objednávky nejlepšie i číslo balíku, ktoré nájdete v info mailu od pošty alebo priamo na štítku prepravcu na krabici. Ďalej uveďte zoznam poškodených vecí. Zásielku nevyhadzujte!Zásielku musíte priniesť na najbližšiu pobocku GLS  a to nejlepšie v ten deň, kde bude spísaný zápis o škode a zaslaná nám zpäť. Bohužiaľ reklamáciu nemôžeme riešiť za Vás. Tu mate tel cislo na GLS Zákaznícky servis: +421 45 52 42 500* alebo 18 585*
  • Kontakt: [email protected]
  • Telefónny kontakt:   +421 903 447 205   – aby ste mali istotu, že sme reklamáciu prijali, volajte zákaznícku linku.Veľmi dôležité je zásielku správne nafotiť. Vyfoťte:
  • obsah z blízka – produkty
  • obsah ako celok
  • krabicu v ktorej zásielka dorazila vrátane etikiet
  • výplne a obalový materiálObdržali ste nesprávne zaslaný tovar?V prípade, že ste obdržali nesprávny tovar kontaktujte nás na e-maili: [email protected]. Napíšte nám číslo objednávky a popíšte vzniknutú chybu.Používáme kontrolu hmotnosti a kamerový záznam pri balení objednávky. Všetko zkontrolujeme a vyriešime čo najrýchlejšie.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial